Sanremo'da iç çamaşırıyla dava açtı: Eski trafik polisi Yüksek Mahkeme'de de kazandı | "İadeyi reddettim, o fotoğraf yüzünden imajım sonsuza dek mahvo

ahmetbeyler

New member
“O fotoğraf sonsuza dek başımın üstünde asılı kalacak” Ancak eski Sanremo belediye polisi, o görüntünün “sonsuza dek başımın üstünde asılı kalacağını” söylüyor. Yazdır“Bugün bile – diye ekliyor – sosyal medyadaki yorumlar, göründüğünde patlıyor. İnsanlar yargının temel bir hatası olduğuna, tek bir fotoğrafa dayalı bir karar olduğuna ikna olmuyor. Ve bir çekim kesinlikle işimi yaptığımı açıklayamazdı, insanlar başka bir şey gördü. Bir zaman saati hilebazı”.

İşte iç çamaşırıyla işe başlamasının nedeni “İç çamaşırıyla işe başlamasının mesai saatlerinden önce veya sonra gerçekleştiği açıktı, makine servis konaklama yerinin önündeydi. Bu kanıtlandıktan sonra, iş bitmişti” diye açıklıyor Muraglia. Yani, yargının da ortaya koyduğu gibi, Devleti asla dolandırmadı, aslında erken çalışmaya başladı. Ama o fotoğrafla “imajım sonsuza dek mahvoldu”.

İadeyi kabul etmedi Prosedür adımlarını tekrar izleyen eski trafik polisi şunları söylüyor: “Masumiyetimi kanıtlamak için her zaman başım öne eğik ilerledim. Kolay değildi, bir numaralı halk düşmanı olmuştum. Ve yine de tutuklamalardan üç gün sonra her şeyi açıklamak için soruşturma yargıcının yanındaydım. Neredeyse bir özür bekliyordum, bunun yerine hakkımda üç dosya daha açtılar, hepsi arşivlendi. Hatta zamanaşımından bile vazgeçtim, hiçbir şey yapmadığınızı bildiğinizde bunu kabul edemezsiniz. Ve hem 'gerçek olmadığı için' beraat kararı hem de işyerinde iade geldi”. Ancak kabul etmediği iade.

“Artık bana inanmayan insanlar için çalışmak istemiyordum” “Bir yandan – Muraglia açıklıyor – artık bana, dürüstlüğüme inanmayan insanlar için çalışmak istemiyordum, üniformayı her zaman onur ve haysiyetle giymeme rağmen. Ve sonra Belediye de iade cezasına itiraz etti. Beni şaşırtan bir karardı: Yüksek Mahkeme'nin de benim lehime karar vereceği açıktı. Belgeleri okumak yeterliydi”.